Szkolenia w Orzeszku

Zapraszamy serdecznie do Przedszkole Specjalnego Orzeszek wszystkich chętnych pedagogów, rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami, ale również każdego, kto chciałby podnieść swoje kompetencje w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami i zdobyć przydatną oraz praktyczną wiedzę. Na trwające trzy dni szkolenia z naszymi pedagogami oraz fizjoterapeutami składają się wykłady oraz zajęcia z dziećmi, zarówno indywidualne jak i grupowe. Szczegółowe informacje dotyczące każdego szkolenia podajemy na bieżąco. Prosimy śledzić naszego FaceBook'a oraz stronę internetową.

Szkolenie 15-17.05.2024 r.

Zapraszamy do zapisów na najbliższe szkolenie "Prowadzenie zajęć pedagogicznych i rehabilitacyjnych z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością", które odbędzie się w naszej placówce w dniach 15-17.05.2024r. (środa-piątek). Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się na adres mailowy: izabela.k@natak.pl do dnia 15.04.2024 r. W wiadomości prosimy podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail). Szczegóły zostaną do Państwa wysłane bezpośrednio w wiadomości zwrotnej.

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych, będziemy ustalać kolejny, dodatkowy termin.
W przypadku zbyt małej ilości chętnych, szkolenie w danym terminie nie odbędzie się.